půjčky


dieta, hubnutí

Budete sledovat čtvrtou řadu StarDance?


Přidejte si stránku k oblíbeným položkám zde

Oficiální web Star-dance.cz zde.

Vladimír Kratina končí v šestém večeru StarDance 3

8. 12. 2008 Po 02.11 od anonymní uživatel | Články
kratina_klimentova_s2

Soutěž se pomalu blíží ke svému finále. Zbývající čtyři páry bojovaly o semifinálový večer. Tím, kdo se jej zúčastní již jen mezi diváky, jsou Vladimír Kratina s Laurou Klimentovou.

„Chci poděkovat všem! Těm, kteří mi hlas poslali, i těm, kteří mi ho neposlali,“ byla poslední slova Vladimíra Kratiny, který se tímto se soutěží rozloučil.

Jako soutěžící se do semifinálového večera vydají Jaromír Bosák a Eva Krejčířová, kteří opět díky hlasům diváků utekli z nepostupového místa. Pomyslné stříbro večera si odnesli Dana Batulková s Janem Onderem. Na nejvyšším stupínku podle hodnocení poroty skončili Zuzana Norisová s Janem Klimentem, kteří jako první obdrželi absolutní známku.

Pátý večer byl pro postoupivší přelomovým a nabitý tancem. Znamenal pro soutěžní páry velké tréninkové vypětí, protože si musely připravit již ne jeden, ale dva soutěžní tance. Mohli jsme se tedy těšit ze standardního waltzu a slowfoxu a z latinského jivu a pasa doble, podle toho, které tance ještě páry doposud netančily.

Každý pár zatančil po jednom standardním a latinském tanci. Porota hodnotila každý tanec zvlášť a do celkového bodového zisku se počítaly známky z obou předvedených tanců. Součet bodových hodnocení pak stanovil pořadí podle hodnocení poroty za 6. večer.

1. kolo

Dana Batulková a Jan Onder

bohus Taneční večer zahájili Dana Batulková a Jan Onder slowfoxem. Standardní tance tomuto páru velmi sluší a Dana Batulková se v nich cítí velice dobře. I toto vystoupení bylo, jako už u tohoto páru tradičně, na vysoké úrovni. Páru se dají vytknout pouze drobnosti. Dana Batulková měla občas vysoké nášlapy, technika byla velmi slušná, vytkl bych postavení hlavy a malý odklon od partnera. Komická herecká vložka pomohla odlehčit jinak vážný tanec a byla ve správném množství. Jaroslav Kuneš k tomuto vystoupení ponamenal: „Udržela jste vysokou laťku, já jsem absolutně nadšen.“ Má známka mohla být absolutní, pokud by Dana Batulková měla lepší odklon, po kterém slowfox přímo volal.

Vladimír Kratina a Laura Klimentová

První latinu večera, paso doble, ukázali Vladimír Kratina a Laura Klimentová. Charakter tance, toreadora, zůstal nenaplněn. Vladimíru Kratinovi chybělo patřičné napětí v těle, tanec připomínal spíše pochodové cvičení, v jednom okamžiku došlo k zaváhání v rovnováze. Vystoupení bylo ze strany Vladimíra Kratiny příliš statické, pomalé, chyběla mu toreadorská hrdost. Spíše než toreadora připomínal „hodného strýčka“. Porotkyně Qaša vystoupení ohodnotila slovy: „Bylo to razantní, ale strnulé.“ Nenaplnění role toreadora potvrdil i Zdeněk Chlopčík: „Jako byste si říkal, mám tam býka a co s ním mám dělat?“ Porota na předvedený výkon a nenaplnění charakteru tance včetně chyb nadhodnotila a má známka by určitě byla nižší.

Jaromír Bosák a Eva Krejčířová

bosak Jaromír Bosák a Eva Krejčířová předvedli, jak společně zvládli standardní slowfox. Bylo to překvapení, Jaromír Bosák tančil. Ačkoliv bylo málo tance v páru a standardním držení, technicky byl tento tanec zvládnutý dobře. Místy se u Jaromíra Bosáka objevila přílišná statika a občas se klátil jako třtina ve větru. Rovněž zařazení poskoků bylo příliš rušivým elementem. Jaromír Bosák konsternoval svým výkonem porotu, zejména Zdeňka Chlopčíka: „Mě mrzí, že sis z nás, Míro, v minulých dílech dělal legraci, že neumíš tančit.“ „Oceňuji, že jsem neviděla žádného Tyrše,“ poznamenala porotkyně Qaša. Má známka by byla sice o něco horší než u poroty, ale přesto vysoká.

Zuzana Norisová a Jan Kliment

První část večera zakončili svým pasem Zuzana Norisová a Jan Kliment. Tento tanec je prakticky nehodnotitelný. Skladba absolutně neodpovídala tanci a ze strany soutěžního páru došlo k herecké scénce s prvky pasa doble. Velkým problémem bylo vůbec v této skladbě pochytit rytmus, na který by se dalo zatančit paso doble. Technika kroků byla na slušné úrovni, ale k pasu ani dojít nemohlo. Porotce Jaroslav Kuneš při hodnocení Zuzaně Norisové řekl: „Byla jste černý posel býčího světa mrtvých býků.“ Má známka by se radikálně lišila od poroty, která výkon zcela zbytečně nadhodnotila.

2. kolo

Dana Batulková a Jan Onder

Druhou část večera odstartovali Dana Batulková a Jan Onder svým temperamentním jivem. Bohužel, tentokráte bylo ve vystoupení poměrně málo tance a převládaly spíše scénky. Technika byla u Dany Batulkové na vcelku slušné úrovni, občas se objevovaly příliš vysoké nášlapy a taneční kroky by potřebovaly poněkud více odlehčit. U Dany Batulkové v závěru nastal problém se stíháním rytmu, což bylo na škodu v technice kroků a čehož si všiml i Zdeněk Chlopčík: „Bylo to rychlé, bylo to na vás moc rychlé.“ Má známka by odpovídala hodnocení poroty.

Vladimír Kratina a Laura Klimentová a jejich waltz

Vladimír Kratina a Laura Klimentová předvedli svůj druhý tanec, waltz. Éterická skladba bohužel Vladimíra Kratinu uspala, ačkoliv ho měla v choreografii probudit. Jeho kroky byly příliš krátké, opatrné, waltzová vlna byla spíše malou vlnkou. Ačkoliv byl tanec rytmicky v pořádku, taneční projev stále trpí permanentním předklonem Vladimíra Kratiny. Chybné postavení těla pak většinou vyústí v drobné nepřesnosti až zaváhání, které kazí dojem z celého tance. Krátkých ospalých kroků si povšiml i porotce Jaroslav Kuneš: „Tam to chtělo něco, co vás pošle do prostoru.“ Má známka by odpovídala hodnocení poroty

Jaromír Bosák a Eva Krejčířová předvedli jive

Svůj druhý tanec předvedli i Jaromír Bosák s Evou Krejčířovou. Jejich jive byl na rozdíl od slowfoxu plný nepřesností a vypadnutí z rytmu. V tanci spíše převládala scénka nad samotným tancem, poté, co pár odložil svou rekvizitu, smetáky, byl Jaromír Bosák příliš statický, technicky hodně nepřesný a došlo i na oblíbené Tyrše. „Kvůli vám jsem si koupila mobil, abych své známky opravila esemeskami, protože vám fandím,“ povzdechla si porotkyně Tatiana Drexler. Má známka by odpovídala nedodržení rytmu a technickým prohřeškům.

Waltz v podání Zuzany Norisové a Jana Klimenta

norisova_kliment_s Posledním tanečním vystoupením byl waltz v podání Zuzany Norisové a Jana Klimenta. Zuzana Norisová se občas dopustila krokových nepřesností a nedokonalostí, zejména ve východech do promenád. I zde by partnerce slušel větší odklon od partnera. Porota byla nadšena a nešetřila chválou. Zdeněk Chlopčík: „Vy jste vynikající.“ „Líbí se mi, jak se díl od dílu zlepšujete,“ doplnila ho Qaša. Toto vystoupení bylo srovnatelné s úvodním tancem večera a u mě by si vysloužilo stejnou známku. Porota dle mého názoru zbytečně udělila absolutní známky, protože toto vystoupení nebylo ani horší ani lepší než úvodní slowfox večera a objevily se v něm prakticky stejné chyby.

Hlasování diváků rozhodlo o vyřazení páru Vladimír Kratina a Laura Klimentová. Zbývající trojice zatančí příští týden zbývající tance, které ještě netančily. Měly by zaznít skladby v rytmu čačy, quickstepu, tanga a rumby.

Hodnocení poroty stanovilo toto pořadí:

Zuzana Norisová a Jan Kliment 79 (39+40) bodů
Dana Batulková a Jan Onder 63 (33+30) bodů
Vladimír Kratina a Laura Klimentová 53 (26+27) bodů
Jaromír Bosák a Eva Krejčířová 53 (32+21) bodů

Skladby, na které se tančilo:

Dana Batulková a Jan Onder, slowfox – Hey Big Spender (Peggy Lee) Vladimír Kratina a Laura Klimentová, paso doble – Paso doble 4 Jaromír Bosák a Eva Krejčířová, slowfox – Moon Over Bourbon Street (Sting) Zuzana Norisová a Jan Kliment, paso doble – Mission Imposible (Chemical Brothers) Dana Batulková a Jan Onder, jive – Long Tall Sally (Little Richard) Vladimír Kratina a Laura Klimentová, waltz – If I Were a Painting (Kenny Rogers) Jaromír Bosák a Eva Krejčířová, jive – She’s Too Good for Me (Sting) Zuzana Norisová a Jan Kliment, waltz – When You Believe (Mariah Carey & Whitney Houston)

Zdroj: idnes.cz, Foto: ČT

««« Předchozí text: Ve StarDance 3 skončila miss Doleželová a Norisová opět v čele
Následující text: Ve finále Batulková a Norisová - Bosák končí! »»»

8 komentářů (8. 12. 2008)

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

Pantheon      

Pane hodnotiteli,Vy jste zcela určitě zapšklý starý dědek,který nenávidí mladé a telentované tanečníky,v tomto případě tanečnice.Vy víte ,na co narážím,na hodnocení Zuzky Norisové.Jste tak zaujatý svou „genialitou“ resp.„genitalitou“,že se Vašemu „hodnocení“ dá pouze útrpně zasmát a politovat Vás.Odborná porota je podle Vás smečka nic nechápajících a podle Vás jistě i podplacených lidiček:Tance si Zuzka s Honzou přece nevybírali a jsem velice zvědav,kdo s ostatních tančících dvojic by na tuto naprosto nevhodnou hudbu pro passo doublé zatancoval lépe.Zřejmě jedině VY,ubožáku.

[1] | 8. 12. 2008 Po 17.21 | | , reaguj
Karel      

Zcela souhlasím s PAntheonem a zřejmě jde o stejného zoufalce,který píše na iDnes ihned po přenosu.Trochu objektivity by neškodilo.Už se to opakuje asi třetí týden a je to nechutné.

[2] | 8. 12. 2008 Po 23.27 | | , reaguj
Izabela      

JÁ miluju star dance!!! :-P A néééééééééééééééééééééj je Batulková!! A Onder je KRASAVEC !! :-P :-P ;-) Zatím čááu

[3] | 10. 12. 2008 St 18.54 | | , reaguj
Lucka      

Bude to opravdu zajímavé kdo vyhraje..je jasné že do finále se dostane Zuzka a Dana..jsou nejlepší ;-) ;-)nemají konkurenci..ale netroufám si pak typnout kdo bude první a kdo druhý..myslím si,ale že je to jedno..protože už tak vyhráli..jen tím,že se probojovali tak daleko..držím palce

[4] | 13. 12. 2008 So 12.42 | | , reaguj
Ma.Sno.      

Já vsázím na Norisovou 8-).Ale Batulková je taky fajn.Škoda,že nemůžou vyhrát obě :-(.

[5] | 14. 12. 2008 Ne 14.36 | | , reaguj
maja      

taky souhlasims panthenoem, i kdyz bych byla mene zla..... nemy slim ze nenyvidite, spis vam neco na zuzce vadi… (mozne ze je slovenka???) hudbu pokud vim, dostali pridelenou a co se tyka pasa, tak se s tim vyporadali nejlip jak mohli… to bych na tu hudbu chtela videt tancit Batulkovou… i kdyz v standardu je hodne dobra..... klobouk dolu.....

[6] | 14. 12. 2008 Ne 17.25 | | , reaguj
Ma.Sno.      

Je velice pravděpodobné,že vyhraje ZUZKA,ale kdyby tam nebyla,asi by to vyhrála DANA. :-P

[7] | 15. 12. 2008 Po 07.10 | | , reaguj
Věrka      

Tance byly vždy moje a Kratina&Klimentová mi v mnohém připomínají Schmitzera&Švrčkovou. Tyto dvě dámy se asi hodně nadřely, než udělaly z dříví ušlechtá dřívka :-) :-P

[8] | 16. 12. 2008 Út 11.28 | | , reaguj
Přidej komentář!


Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a bude schválen administrátorem. Nevkládej jej prosím znovu.


Cestujete-li do zahraničí, je dobré si předem uzavřít cestovní pojištění a vydělat na dovolenou můžete například pomocí letní brigády. úřad práce plastová okna ceník reiffeisenbank nebankovní půjčky bez registru Jízdní řády Dovolená léto 2009 silvestr na horách Půjčky bez registru ihned Konsolidace půjček úvěrů povinné ručení 2009 Povinné ručení axa Povinné ručení čpp povinné ručení wustenrot dovolená u moře léto 2009 půjčky bez registru ihned JAHODA JOBS, práce online