půjčky


dieta, hubnutí

Budete sledovat čtvrtou řadu StarDance?


Přidejte si stránku k oblíbeným položkám zde

Oficiální web Star-dance.cz zde.

Druhý soutěžní večer!

15. 11. 2008 So 07.09 od anonymní uživatel | Články
cadek

Druhý přímý přenos ze sálu na pražském Výstavišti se tentokrát nesl v nervóznější atmosféře. Pro jeden pár z původních osmi už znamenal poslední účast v soutěži. Na koho padl černý Petr jsme si ale museli počkat až do druhé části pořadu, vyhlášení. Pro druhý soutěžní večer byl vybrán quickstep, nejrychlejší tanec ze skupiny standardních tanců a romantická latinskoamerická rumba, ve které každý pár předvádí nejen pocity, ale také úroveň techniky, jakou tanečníci zvládají.

Zuzana Norisová a Jan Kliment

První taneční pár, Ján Kliment a Zuzana Norisová, odstartoval přímo famózně. Perfektní quickstep, který udržel diváka v napětí sledovat, jaké další zajímavé kreace přijdou, nebyl ošizen o techniku a skvělý rytmus. Zuzana si zaslouží obdiv, s jakou grácií a výrazem zvládla tento fyzicky velmi náročný tanec. Není divu, že si pár odnesl nejvyšší hodnocení večera.

Hodnocení

Jaroslav Kuneš: 8 Tatiana Drexler: 8 Qaša: 6 Zdeněk Chlopčík: 8 Porota celkem: 30 Body: 8

Dana Batulková a Jan Onder

Jan Onder a Dana Batulková navodili v sále romantickou atmosféru. Přestože si Dana, jak sama tvrdí, připadá, jako by tančila se svým synem, předvedli oba krásnou harmonii romantické rumby. Dana měla kouzelnou image, ve všech figurách, ve kterých byla „jištěna“ Honzou, působila velmi jistě a bylo vidět, že si tanec užívá. Bohužel v pózách bez partnera již nepůsobila tak jistě, ale její šarm vše zachránil. Pro příště má Dana na čem zapracovat, jak radí porota, je třeba zlepšit práci kyčlí.

Hodnocení

Jaroslav Kuneš: 6 Tatiana Drexler: 6 Qaša: 7 Zdeněk Chlopčík: 6 Porota celkem: 25 Body: 7

David Suchařípa a Albina Zaytseva

Jako uragán se na taneční parket přihnal taneční pár David Suchařípa a Albina Zaitseva. Pro diváky předvedli obrovskou show, a to místy i na úkor samotného quickstepu. To bohužel vytkla i porota, které vadilo, že chyběly figury klasické pro tento tanec. Albina s Davidem se však nenechali vykolejit, v této soutěži mají jistě oba své místo a svůj typický charakter, který je může vynést hodně daleko. David navíc vše zvládá perfektně fyzicky, tak se můžeme jen těšit na příští večer.

Hodnocení

Jaroslav Kuneš: 5 Tatiana Drexler: 5 Qaša: 6 Zdeněk Chlopčík: 5 Porota celkem: 21 Body: 5

Bohouš Josef a Lenka Tvrzová

Bohouš Josef si v romantickém nádechu přinesl na parket Lenku Tvrzovou, která zaujala délkou svoji sukénky nejen diváky, ale i porotu. Rumba Lenky a Bohouše byla vymyšlena tak, aby vynikla Lenka, Bohouš zůstal bohužel poněkud v pozadí. Je třeba ocenit zvedačky, které nám tento pár předvedl, a celkový výraz, bohužel však porota toho kladného viděla hodně málo, což se projevilo i v druhé části pořadu a pro Lenku s Bohoušem to tak bylo jejich poslední vystoupení. Znovu se s nimi shledáme až při finálovém večeru.

Hodnocení

Jaroslav Kuneš: 4 Tatiana Drexler: 5 Qaša: 5 Zdeněk Chlopčík: 5 Porota celkem: 19 Body: 4

Vladimír Kratina a Laura Klimentová

Vladimír Kratina a Laura Klimentová předvedli velmi humorný quickstep. Vladimír si se svojí výškou poradil nadmíru dobře a musíme pochválit i jeho fyzickou kondici. Spolu s Laurou působili velmi elegantně, byli v hudbě a během představení nedošlo k žádnému problému. Nebylo by překvapením, kdyby se Vladimír opravdu stal idolem staršího ženského publika.

Hodnocení

Jaroslav Kuneš: 5 Tatiana Drexler: 5 Qaša: 5 Zdeněk Chlopčík: 4 Porota celkem: 19 Body: 4

Jana Doleželová s Michalem Necpálem

Michal Necpál s Janou Doleželovou zahráli krásný příběh, u tohoto páru platilo to, co vytkla porota i Daně Batulkové – Jana si je jistá vždy, pokud je v Michalově náručí, pokud ale tančí sama, jsou vidět některé nedostatky jako tuhé kyčle a nepropnuté nohy. Oba v páru však spolu vypadají nádherně a věřme, že pod přísným Michalovým vedením dá Jana vše brzy do pořádku. Není pochyb, že na to Jana určitě má.

Hodnocení

Jaroslav Kuneš: 6 Tatiana Drexler: 6 Qaša: 6

Zdeněk Chlopčík: 6 Porota celkem: 24 Body: 6

Iva Frühlingová a Michal Kostovčík

Quickstep v podání Michala Kostovčíka a Ivy Frühlingové vyvolal v některých rozpaky. Porotkyně Táňa Drexler již ve svém hodnocení naznačila, že známky nebudou nejvyšší, Quasha ale naštěstí pár podpořila a zdůraznila velké zlepšení oproti minulé čači. Na Ivě je vidět, že se ztrácí v prostoru a tím vynechává i prvky v choreografii. Naopak ale úseky, ve kterých se shodla s partnerem, byly velmi dobré, pár se dobře vyrovnává s výškovým rozdílem, který je, zvláště u standardních tanců, velkou nevýhodou.

Hodnocení

Jaroslav Kuneš: 4 Tatiana Drexler: 4 Qaša: 5 Zdeněk Chlopčík: 3 Porota celkem: 16 Body: 3

Jaromír Bosák a Eva Krejčířová

Poslední romantickou atmosféru navodil Jaromír Bosák s Evou Krejčířovou. Jaromír měl místy velmi dobré rytmické prvky, a to hlavně v jeho četných výpadech. Od poroty si sice nevysloužili příliš kladné hodnocení a v celkovém součtu dopadli jako poslední, ale Jaromírův humor a suverénní výraz na parketě jistě zaujal televizní diváky, kteří tomuto páru zajistili postup do dalšího kola.

Hodnocení

Jaroslav Kuneš: 3 Tatiana Drexler: 5 Qaša: 4 Zdeněk Chlopčík: 3 Porota celkem: 15 Body: 2

Již při druhém večeru bylo vidět, že se slavné polovičky všech párů pomalu adaptují na tanec, že nabírají fyzické kondice a jistoty. Těšme se tedy na čím dál lepší výkony, při příštím přenosu nás čeká latinskoamerický jive a standardní tango.

zdroj a foto: ČT, www.star-dance.cz

««« Předchozí text: První večer ovládly Norisová a Batulková
Následující text: Norisová první a Bohouš Josef končí ve StarDance 3 »»»

7 komentářů (16. 11. 2008)

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

anonim      
;-)
[1] | 16. 11. 2008 Ne 12.43 | | , reaguj
katenka      

chudinty :-(

[2] | 16. 11. 2008 Ne 19.25 | | , reaguj
zizuni      

m...........................no coment

[3] | 20. 11. 2008 Čt 13.33 | | , reaguj
Katie      

Lenička byla upe néééj…je mi to mooocko líto, že vypadli… :-(

[4] | 25. 11. 2008 Út 18.53 | | , reaguj
JAN.ŠMEHLÍK      

textnení to čadek ale kostovčík :-)

[5] | 17. 1. 2009 So 15.58 | | , reaguj
JAN.ŠMEHLÍK      

text2 večer

[6] | 17. 1. 2009 So 15.59 | | , reaguj
Jordan Retro 7      

Here are classified as the 5 ways you will need to undergo to find out any methodStep 1Step 2Add distinctive signals or measure ranges and see if you locate tips on how to add to the outcome Document these observations in your notebook and create a new arranged of screening guidelinesStep 5 Retest using the new regulations plus review the outcome Repeat methods four and five till you've the whole that you are comfortable dealing with considerable moneyClosing ThoughtsAs it is possible to see. this typically takes time Be patient and follower of rules Continue to keep in thoughts that a majority of profitable revenue professionals include backtested their devices in a single technique or a different Your foreign http://www.jordanretro7-olympic.net exchange trading backtesting software is usually your more effective pal from the earth of investing If you can locate a procedure that actually works. you can be significantly paid Very good luck and pleased investing.

[7] | 7. 7. 2012 So 05.20 | | , reaguj
Přidej komentář!


Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a bude schválen administrátorem. Nevkládej jej prosím znovu.


Cestujete-li do zahraničí, je dobré si předem uzavřít cestovní pojištění a vydělat na dovolenou můžete například pomocí letní brigády. úřad práce plastová okna ceník reiffeisenbank nebankovní půjčky bez registru Jízdní řády Dovolená léto 2009 silvestr na horách Půjčky bez registru ihned Konsolidace půjček úvěrů povinné ručení 2009 Povinné ručení axa Povinné ručení čpp povinné ručení wustenrot dovolená u moře léto 2009 půjčky bez registru ihned JAHODA JOBS, práce online