půjčky

StarDance IV odstartovala - 1. večer

31. 10. 2010 Ne 13.50 od anonymní uživatel | Články
batulova_order_s2

Tak je to tu. Včera odstartoval Otakar Brouska slovy „Živě z Prahy!“ první večer další řady taneční show StarDance 4. Páry se předvedly v tancích Cha-Cha a Waltz.

Moderátorská dvojice Tereza Kostková a Marek Eben jako neodmyslitelní průvodci pořadem StarDance představili všech osm soutěžních párů plus členy poroty, v nichž se objevily dvě nové tváře, choreograf Národního divadla Petr Zuska a Petra Kostovčíková, kteří doplnili Tatianu Drexler a Zdeňka Chlopčíka.

86 komentářů (31. 10. 2010)

StarDance3 vyhrála Batulková

21. 12. 2008 Ne 10.33 od anonymní uživatel | Články
batulova_order_s2

Vítězkou taneční soutěže StarDance III a Královnou tanečního parketu se stala herečka Dana Batulková s Janem Onderem. Rozhodly o tom hlasy diváků. Druhé místo a neoficiální titul princezny si odnesla zpěvačka a herečka Zuzana Norisová s Janem Klimentem.

„Jsem šťastná, ale zároveň musím říct, že Zuzka je nejlepší tanečnice tohoto kola, to je bez diskuse,“ ocenila výkon finálové soupeřky novopečená Královna tanečního parketu Dana Batulková, která jen stěží přes dojetí hledala slova.

85 komentářů (21. 12. 2008)

Ve finále Batulková a Norisová - Bosák končí!

14. 12. 2008 Ne 12.52 od anonymní uživatel | Články
bosak

Sportovní komentátor Jaromír Bosák a Eva Krejčířová jsou dalším párem, který opouští soutěž StarDance III. Do finále tak postupují Zuzana Norisová a Jan Kliment a Dana Batulková s Janem Onderem.

„Musím říct, že takhle to mělo dopadnout, protože já bych se cítil strašně špatně, kdyby to skončilo jinak a někdo z těchto čtyř lidí nemohl tančit ve finále. To by bylo proti přírodě, to by nebylo fér, to je rozdíl světelných let,“ okomentoval své vypadnutí ze soutěže Jaromír Bosák.

Do závěrečných bojů o titul Královna tanečního parketu tak postupují Zuzana Norisová s Janem Klimentem, kteří v semifinálovém večeru opět dominovali, a Dana Batulková s Janem Onderem, kteří byli původně považováni za outsidery, ale svým uměním a šarmem si získali sympatie diváků i poroty. Jak se tančilo v semifinále?

30 komentářů (14. 12. 2008)

Vladimír Kratina končí v šestém večeru StarDance 3

8. 12. 2008 Po 02.11 od anonymní uživatel | Články
kratina_klimentova_s2

Soutěž se pomalu blíží ke svému finále. Zbývající čtyři páry bojovaly o semifinálový večer. Tím, kdo se jej zúčastní již jen mezi diváky, jsou Vladimír Kratina s Laurou Klimentovou.

„Chci poděkovat všem! Těm, kteří mi hlas poslali, i těm, kteří mi ho neposlali,“ byla poslední slova Vladimíra Kratiny, který se tímto se soutěží rozloučil.

Jako soutěžící se do semifinálového večera vydají Jaromír Bosák a Eva Krejčířová, kteří opět díky hlasům diváků utekli z nepostupového místa. Pomyslné stříbro večera si odnesli Dana Batulková s Janem Onderem. Na nejvyšším stupínku podle hodnocení poroty skončili Zuzana Norisová s Janem Klimentem, kteří jako první obdrželi absolutní známku.

Pátý večer byl pro postoupivší přelomovým a nabitý tancem. Znamenal pro soutěžní páry velké tréninkové vypětí, protože si musely připravit již ne jeden, ale dva soutěžní tance. Mohli jsme se tedy těšit ze standardního waltzu a slowfoxu a z latinského jivu a pasa doble, podle toho, které tance ještě páry doposud netančily.

8 komentářů (8. 12. 2008)

Ve StarDance 3 skončila miss Doleželová a Norisová opět v čele

1. 12. 2008 Po 03.44 od anonymní uživatel | Články
dolezalova

Startovní pole soutěžících prořídlo na polovinu. Čtvrtým párem který v soutěž končí je Jana Doleželová a Michal Necpál. Večeru opět dominoval pár Zuzana Norisová a Jan Kliment, jako druzí se umístili Dana Batulková s Janem Onderem.

Na bronzovou příčku se poprvé propracoval pár Vladimír Kratina s Laurou Klimentovou. Vypadnuvší pár byl podle hodnocení poroty předposlední, ale hlasy diváků zachránily v soutěži Jaromíra Bosáka a Evu Krejčířovou. „Budou mi všichni lidé ze StarDance chybět, byly to příjemné tři měsíce,“ rozloučila se Jana Doleželová se soutěží.

18 komentářů (1. 12. 2008)

Ve Stardance 3 skončil herec Suchařípa a v čele je znovu Norisová

23. 11. 2008 Ne 02.37 od anonymní uživatel | Články
sucharipa

David Suchařípa a Albina Zaytseva dostali od poroty nejméně hlasů, což následně stvrdili i diváci v sms hlasování. Se soutěží se tak museli rozloučit. Do čela se naopak vrací Zuzana Norisová se svým tanečním partnerem Janem Klimentem.

Všechny páry tentokrát zaznamenaly proti úvodním kolům určitě vzestup a jejich výkony se začínají více blížit tanci. Svědčí o tom i vyšší známky udělované porotou, i když zvyšování bodového hodnocení je mnohdy vůči předváděným výkonům příliš vysoké. Porota se snaží páry vyššími známkami určitě povzbudit, avšak neměla by být až tolik nekritická a neměla by váhat udělit i nižší známy, pokud tomu taneční projev odpovídá, i když se snaží všem měřit stejně

27 komentářů (23. 11. 2008)

Norisová první a Bohouš Josef končí ve StarDance 3

15. 11. 2008 So 07.23 od anonymní uživatel | Články
bohus

Třetí řadu StarDance opustili první tanečníci. Nejméně hlasů získali Bohouš Josef a Lenka Tvrzová. Rozhodl o tom konečný výsledek, na kterém se podílela nejen odborná porota, ale také televizní diváci.

24 komentářů (15. 11. 2008)

Druhý soutěžní večer!

15. 11. 2008 So 07.09 od anonymní uživatel | Články
cadek

Druhý přímý přenos ze sálu na pražském Výstavišti se tentokrát nesl v nervóznější atmosféře. Pro jeden pár z původních osmi už znamenal poslední účast v soutěži. Na koho padl černý Petr jsme si ale museli počkat až do druhé části pořadu, vyhlášení. Pro druhý soutěžní večer byl vybrán quickstep, nejrychlejší tanec ze skupiny standardních tanců a romantická latinskoamerická rumba, ve které každý pár předvádí nejen pocity, ale také úroveň techniky, jakou tanečníci zvládají.

7 komentářů (16. 11. 2008)

První večer ovládly Norisová a Batulková

2. 11. 2008 Ne 08.23 od anonymní uživatel | Články

zuzana-norisova Třetí řada taneční show StarDance začala. Osm celebrit s osmi tanečníky bude po osm večerů soutěžit o titul Král parketu. První večer se nesl ve znamení waltzu a ča-čy.

První se představili na parketě zpěvačka Iva Frühlingová a Michal Kostovčík (cha-cha – Mercy). Iva z tance moc nepředvedla, většinou se pohybovala pouze z pózy do pózy. V jejím provedení se vyskytlo mnoho krokových a technických nepřesností. Zaostávala za svým partnerem, nestíhala rytmus a nevystihla charakter tance.

79 komentářů (2. 11. 2008)

Petr Čadek: Pomáhá partnerkám otěhotnět?!

13. 10. 2008 Po 11.36 od anonymní uživatel | Články
cadek

Chcete dítě? Zatančete si s Petrem Čadkem! Právě tohle doporučení teď koluje českým showbyznysem. Otěhotněly obě jeho taneční partnerky: Táňa Vilhelmová ve StarDance II i Andrea Verešová v Let´s Dance na Slovensku!

23 komentářů (27. 10. 2008)

Pokračuj: 1-10 11-13 Nahoru na archiv
Cestujete-li do zahraničí, je dobré si předem uzavřít cestovní pojištění a vydělat na dovolenou můžete například pomocí letní brigády. úřad práce plastová okna ceník reiffeisenbank nebankovní půjčky bez registru Jízdní řády Dovolená léto 2009 silvestr na horách Půjčky bez registru ihned Konsolidace půjček úvěrů povinné ručení 2009 Povinné ručení axa Povinné ručení čpp povinné ručení wustenrot dovolená u moře léto 2009 půjčky bez registru ihned JAHODA JOBS, práce online