půjčky

Moderátor Marek Eben

2. 10. 2008 Čt 22.47 od anonymní uživatel | Moderátoři
marek_eben

Čím si vysvětlujete přetrvávající oblibu StarDance? Já myslím, že za úspěch StarDance z velké části může samotná krása společenského tance. To je opravdu půvabná záležitost a v kombinaci s atraktivitou soutěžících celebrit pak ještě získá kus napětí. Noblesních a krásných disciplín je na obrazovce bohužel čím dál méně. Možná proto se po nich lidem stýská. V Anglii už běží snad šestá řada a Bruce Forsyth, který to moderuje, oslavil sedmdesátku.

128 komentářů (16. 10. 2008)

Porotkyně Tatiana Drexler

2. 10. 2008 Čt 22.43 od anonymní uživatel | Porota
drexler

Sympatická profesionální tanečnice, trenérka a porotkyně narozená ve znamení Vodnáře bude zastupovat ženské pohlaví v porotě StarDance podruhé.

Tatiana má za sebou celou řadu tanečních úspěchů. Několikrát byla mistryní Slovenska, devětkrát se objevila na finále mistrovství Německa a probojovala se dokonce i na semifinále mistrovství světa profesionálů. Ráda si povídá s kamarádkami, miluje vaření, matematiku a detektivky.

46 komentářů (1. 11. 2008)

Porotce Zdeněk Chlopčík

2. 10. 2008 Čt 22.42 od anonymní uživatel | Porota
chlopcik

Dvojnásobný mistr České republiky v latinskoamerických tancích a deseti tancích, trenér a mezinárodní porotce je v porotě StarDance největší stálicí.

Zdeněk se narodil ve znamení Vodnáře a mezi jeho největší koníčky patří kromě tance ještě sport a vaření. Jeho oblíbené motto, kterým se řídí, zní: „Nenervuj se kvůli hloupostem a prožij si naplno každý den.“ Jak bude hodnotit letošní taneční výkony po zkušenosti z předchozích dvou řad? „Budu mnohem více klást důraz na charaktery jednotlivých tanců, vzájemnou souhru obou partnerů a pohybové vyjádření hudebního podkladu.

99 komentářů (1. 11. 2008)

Porotkyně Leona "Qaša" Kvasnicová

2. 10. 2008 Čt 22.41 od anonymní uživatel | Porota
kvasnicova

Nováčkem v naší porotě bude letos zkušená tanečnice a choreografka narozená ve znamení Kozoroha.

Na několika zahraničních prestižních školách studovala klasický i jazzový tanec. V současnosti se specializuje především na street funk. Mezi její koníčky patří například běhání nebo jízda na skútru. Nabídku do poroty StarDance přijala hned z několika důvodů: „Ráda spolupracuji na všem, co má smysl a týká se tance a taky poznávám ráda nové lidi.“ StarDance se jí líbí především proto, že propaguje taneční umění, které patří u nás k nejméně vyzdvihovaným.

111 komentářů (27. 10. 2008)

Porotce Jaroslav Kuneš

2. 10. 2008 Čt 22.26 od anonymní uživatel | Porota
kunes

Čtvrtým porotcem bude letos ve StarDance miláček televizního publika z první řady této show, narozený ve znamení Berana.

Mezi jeho koníčky patří tenis, jachting, český humor a mezilidské vztahy. Za svůj největší životní úspěch považuje fantastické kamarády, rodinu a neutuchající pocit svobody. Tanec pro něj dle jeho vlastních slov znamená doživotní setrvání na rozhraní období dospívání a ranné dospělosti. Jarda otevřeně přiznává, že nabídka do poroty StarDance velmi příjemně pohladila jeho ego.

44 komentářů (3. 10. 2008)

Pravidla soutěže StarDance 3

2. 10. 2008 Čt 22.21 od anonymní uživatel | Porota

Třetí řada taneční show StarDance III má stejná pravidla jako řady předchozí.

Do soutěže vstupuje opět osm profesionálních tanečníků a tanečnic standardních a latinskoamerických tanců, kteří utvoří taneční dvojice s osmi celebritami. Všech osm tanečních párů se utká ve vyřazovací taneční soutěži.

Vítězný pár bude opět korunován jako Král a Královna tanečního parketu a získá vítěznou trofej.

10 komentářů (12. 11. 2008)

Standardní tance

2. 10. 2008 Čt 22.16 od anonymní uživatel | Tance

logo_mix Představení tanců Walz, Tango, Valčík, Slowfoxtrot a Quickstep

WALTZ

Tento romantický tanec se vyvinul ve dvacátých letech z amerického tance boston. Přirovnává se k procházce mladičkého zamilovaného páru parkem. Často se tančil jako tanec na rozloučenou, který zamilované ještě více roztouží. Charakteristickým krokem je přísun ve třetí době, který umožňuje párům zdvihnout se na špičky, ze kterých se pak mohu v dalších krocích lehounce a pomalinku snášet. K největším vynálezům na tanečním parketě patří waltzové otáčky o 3/8, které umožňují diagonální pohyb a napojování otáček vpravo a vlevo. Waltz je oblíbeným tancem Marka Ebena, Jany Doleželové nebo Bohouše Josefa. Podle Jana Ondera a Jana Klimenta je taneční laiky nejlehčí naučit právě waltz.

54 komentářů (5. 10. 2008)

Latinskoamerické tance

2. 10. 2008 Čt 22.13 od anonymní uživatel | Tance
logo_mix

Představení tanců Samba, Cha-Cha, Rumba, Paso Doble, Jive

SAMBA

To je tanec, který je nerozlučně spojen s karnevaly a jejich kolébkou Rio de Janeirem. Samba má kořeny v afrických rituálních tancích, z nichž převzala nejen jejich vášeň a živočišnost, ale i melancholii a tančení do úplného vyčerpání. Typické je zhoupnutí v kolenou a v pánvi, ale také rozechvívání zadečku tanečnic a ramen jejich partnerů v neuvěřitelných rytmech hraných na exotické bicí nástroje. Samba je oblíbeným tancem Lenky Tvrzové a Michala Kostovčíka. Nejvíce se na ni těší Zuzana Norisová. Její taneční partner Jan Kliment má mnohem radši ostatní latinskoamerické tance. Respekt ze samby má Michal Necpál.

104 komentářů (4. 10. 2008)

Diskusní fórum spuštěno

19. 8. 2008 Út 22.51 od anonymní uživatel | Články

forum Bylo spuštěno nové diskusní fórum, ve kterém můžete i bez registrace diskustovat o soutěži StarDance 3.

Na fórum se dostanete z levého menu, nebo tímto odkazem: http://www.stardance3.cz/diskuse/fo­rum.php?forum=3

2 komentáře (7. 12. 2008)

StarDance 3 - začne v listopadu 2008

18. 8. 2008 Po 22.06 od anonymní uživatel | Články
1

Popularita a skvělý kšeft! Na to se mohou těšit celebrity, které se přihlásí do třetího pokračování úspěšného pořadu České televize StarDance.

Ovšem jestli bude pořad opravdu hvězdný, těžko říct. Zatím jedinou celebritou, která svou účast potvrdila, je totiž mladá a nepříliš zářící zpěvačka Iva Frühlingová. Spousta mnohem větších hvězd ale dalo České televizi košem!

StarDance 3 opět vsadí na osvědčené kombinace osobností: sportovec, modelka, herec, herečka, moderátor, tvář České televize a klaunbavič. Zatím jedinou celebritou, která účast ve StarDance 3 potvrdila, je ale zpěvačka Iva Frühlingová.

24 komentářů (24. 8. 2008)

Pokračuj: 1-10 11-20 21-30
Cestujete-li do zahraničí, je dobré si předem uzavřít cestovní pojištění a vydělat na dovolenou můžete například pomocí letní brigády. úřad práce plastová okna ceník reiffeisenbank nebankovní půjčky bez registru Jízdní řády Dovolená léto 2009 silvestr na horách Půjčky bez registru ihned Konsolidace půjček úvěrů povinné ručení 2009 Povinné ručení axa Povinné ručení čpp povinné ručení wustenrot dovolená u moře léto 2009 půjčky bez registru ihned JAHODA JOBS, práce online